ACM2013_Kermis Almere Poort_Tim Beldman_rechtenvrij (4)

Kermis in Almere Poort bij de Homerusmarkt

De kermis komt weer naar Almere Poort. Van woensdag 27 juni tot en met zondag 1 juli is de knusse familiekermis van Almere Poort te vinden bij de Homerusmarkt. Met ook dit keer weer voor ieder wat wils: van eendjes vissen voor kids tot het stoere Funhouse voor jongeren en volwassenen. En voor de echte zoetekauwen ontbreken de suikerspinnen en de gebakkraam natuurlijk niet!

Op zaterdagmiddag 30 juni om 15.00 uur bezoeken de Super Wings de kermis voor een Meet & greet met hun fans. Het schattige vliegtuigje Jett vliegt de hele wereld over en maakt veel kinderen blij. Maar soms zit er iets in de weg bij het bezorgen van de pakketjes. Gelukkig blijkt dat Jett er niet alleen voor staat. Hij wordt altijd geholpen door zijn  vrienden Dizzy en Jerome: de Super Wings!

Eurodag en kortingsbonnen
De kermis start met de vertrouwde Eurodag. Op woensdag 27 juni zijn de meeste attracties toegankelijk voor slechts € 1,00 per persoon of met € 1,00 korting. Om het bezoek aan de kermis ook op de andere dagen aantrekkelijk te maken, zijn er in Poort speciale kortingsbonnen verkrijgbaar. Deze kortingsbonnen kunnen ook 24 uur per dag gedownload worden via www.almeersekermis.nl.

Openingstijden
De kermis in Almere Poort is open van woensdag tot en met zaterdag van 13.00 tot 23.00 uur, op zondag van 13.00 tot 21.30 uur.

awesome

Awesome Almere Pitchnight x Almeerderstrand

De Awesome foundation is een wereldwijde gemeenschap die slimme plannen inzamelt om leefgebieden mooier en beter te maken.

Voor deze speciale editie van Awesome Almere vraagt StrandLAB Almere naar ideeën voor de ontwikkeling van het Almeerderstrand. Wij zijn op zoek naar spannende en vernieuwende projecten en ideeën die het Almeerderstrand en omgeving nog toffer kunnen maken.

Misschien een nieuw toeristisch product? Het Almeerderstrandparfum? Supboardyoga? Heel veel kan! Zolang als de ideeën toerisme en recreatie in het gebied versterken, of juist het verhaal van Almere uitdragen, is alles mogelijk.

Geniaal genoeg?
Try us. Heb jij een megagoed idee waarvan wij van enthousiasme een gat in de lucht zullen springen? Kom dan op 4 juli op het strand pitchen! Presenteer jouw geesteskind aan je mede-Almeerders. Als jouw plan als allerbeste wordt bestempeld door ons team van trustees, dan krijg je € 1.000 om je idee mee uit te voeren.

Aanmelden als deelnemer kan tot 29 juni 2018 via https://www.awesomefoundation.org/en/chapters/almere.

Zie voor meer informatie de Facebook pagina.

 

Almere City Marketing logo

Blijf op de hoogte van het laatste nieuws door je in te schrijven voor de nieuwsbrief over evenementen of algemeen nieuws.

Stuur een bericht


© 2025, Almere City Marketing. Alle rechten voorbehouden | Privacyverklaring